Tennisracket adidas Response
Hover om te vergroten
|
Beschrijving
The adidas Response tennisracket is de ideale combinatie van power en controle.
Met een gewicht van 280g en dankzij een breder frame is het een powervol racket
met alle allround eigenschappen. De adidas Response behoort tot de volgende generatie
Adidas tennisrackets. Sommige van wereld beste tennisspelers zoals Ivan Lendl en
Ilie Nastase speelde met een adidas tennisracket en werden een legende. De doelstelling
van adidas is om een gerespecteerd en goed racket merk te worden waarbij kwaliteit
belangrijker is dan volume.
Daar adidas geen ATP of WTA toppers sponsort met rackets biedt dit u direct een
voordeel. Hierdoor heeft u namelijk de mogelijkheid een hoog kwaliteitsracket aan
te kopen voor een lagere prijs in vergelijking met dezelfde kwaliteit van de andere merken. Adidas rackets bieden dus de hoogste kwaliteit tegen een zeer lage prijs.
|
Informatie :
Bespan instructies voor adidas tennisrackets. Klik hier.
Productbeoordelingen
-
19 oktober
mikkers: tennisracket
Ik vind het een super fijn tennisracket. Hij is hier ook in de uitverkoop. Dat scheelt ook veel want tennis is geen goedkope sport. Als je 1 a 2 keer in de week tennist is dit een ideaal racket. Je hebt erg veel controle over het racket.
-
12 juni
Vincent Hertsens, Tennistrainer: controle en kracht
De Adidas Response tennisracket biedt een perfecte combinatie van controle en kracht. Met amper 280 gram is ondersteuning voor de arm en grote controle verzekerd. Toch is het mogelijk om met dit lichtgewicht ook krachttennis te spelen. Response duidt erop dat het tennisracket het tennisspel perfect aanvoelt en zo ondersteuning biedt aan de tennisspeler. De stevige grip biedt stabiliteit en comfort. Uiteraard is dit tennisracket ook zeer duurzaam.
-
20 mei
Esther, tennisspeelster niveau 7: Heerlijk racket voor de recreant
Vorige week via mijn trainer dit racket gekocht. Dit racket geeft mij het gevoel dat ik eenvuodiger de bal diep kan slaan. Ook heeft het racket een goede demping, dit merkte ik direct toen ik voor het eerste speelde met dit racket. Ik ben zeer tevreden en mijn tennismaatje is het met mij eens zij gaat er ook een kopen.
|
RN code
|
221433
|
|
Type swing
|
2 (gemiddeld)
|
|
Bladgrootte
|
100
|
|
Frame lengte
|
68,5 cm
|
|
Profielhoogte
|
26,0 mm
|
|
Gewicht
|
280 gram
|
|
Balanspunt
|
33,5 cm
|
|
Patroon
|
16 x 20
|
|
Materiaal
|
100% Carbon Graphite
|